510 588 709

Zadzwoń do Nas!

Slide One - copy

...najważniejsze jest

Twoje zadowolenie...

Slide One - copy

...zapewniamy opiekę

Twoim najbliższym...

previous arrow
next arrow

Referencje

Pomagamy24h.pl to przede wszystkim ludzie, prawdziwi profesjonaliści. Powierzając mamę ich opiece, trochę się obawiałam. Widząc, jak z szacunkiem i troską jest pielęgnowana, jestem zadowolona i spokojna. Dziękuję.

Anna z Poznania

Tym, którzy mają kogoś bliskiego wymagającego opieki, ale życie zawodowe powoduje, że nie dysponują odpowiednią ilością czasu, by ją zapewnić, polecam usługi Pomagamy24h.pl. Wszystkie zlecone zadania realizowane są na najwyższym poziomie i mają jeszcze jedną ważną zaletę – odpowiednie podejście do chorego, pełne wsparcia i zrozumienia.

W. M. 

Poza doskonałą opieką warto podkreślić proste zasady kontaktu i współpracy. Dla mnie to bardzo ważne, gdyż mieszkam poza granicami kraju. Skontaktowałem się przez stronę, ustaliłem zakres opieki nad rodzicami, opłaciłem i co najistotniejsze, na bieżąco wiem, co się dzieje. Super.

Krzysiek

Dzięki pracownikom Pomagamy24h.pl nie muszę się martwić, czy mama bierze leki. Odwiedzam ją raz w tygodniu i widzę, że przyjmuje je regularnie, jej stan jest dobry, pamięć tak nie szwankuje, a wszystko dzięki temu, że codziennie ktoś ją odwiedza i pilnuje, by o określonej porze przyjęła lekarstwa. Warto skorzystać z takich usług.

Marta Z.

To wielki komfort, że opiekunowie przyjeżdżają do naszego domu. Przywiozą zamówione zakupy, spędzą z nami chwilkę, porozmawiamy. To niezwykli ludzie, zjawiają się zawsze wtedy, gdy ich poprosimy, są pełni zaangażowania i uśmiechu. Są dla nas jak rodzina. Wyczekujemy ich co drugi dzień, jak kogoś bliskiego.

Maria i Jan Sobańscy

Taka codzienna samotność mojego taty sprawiała mi smutek. Postanowiłam, że dobrze by było, gdyby ktoś go odwiedzał częściej niż ja mogę, zadzwoniłam do Pomagamy24h. To był strzał w dziesiątkę. Co drugi dzień tato ma odwiedziny opiekuna, ale i towarzysza. Ma z kim zjeść obiad, podyskutować o bieżących sprawach, wyjść na spacer. Jest zadowolony, przez weekend opowiada mi o tych spotkaniach, widzę jego radość, a to dla mnie najważniejsze.

Alicja S. z Gniezna

Usługi opiekuńcze zrealizowane na rzecz Gmin

All Rights Reserved. Copyright Pomagamy Sp. Z o.o. ©2011-2019

Projekt i wykonanie: Webpack.pl