510 588 709

Zadzwoń do Nas!

Slide One - copy

...najważniejsze jest

Twoje zadowolenie...

Slide One - copy

...zapewniamy opiekę

Twoim najbliższym...

previous arrow
next arrow

Najczęstsze pytania

Prosimy kliknąć na tytuł a rozwinie się odpowiedź:

Jak zamówić usługę?

Aby ustalić warunki opieki warto do nas zadzwonić pod jeden z dwóch numerów telefonu:510-588-709. Mogą się Państwo skontaktować z nami także przez formularze zamieszczone na naszej stronie internetowej. Wszelkie dane kontaktowe umieszczone są w zakładce “Kontakt”.

Mieszkam poza miastem, czy mogę skorzystać z Państwa pomocy?

Nasza firma posiada dwie placówki, jedną w Poznaniu, drugą w Gnieźnie, ale usługi świadczymy także w okolicach tych miast. Zasięg terytorialny naszej pomocy nie jest ściśle określony, dlatego prosimy zadzwonić, by ustalić szczegóły. Mieszkanie poza miastem na pewno nie jest przeszkodą w świadczeniu przez nas pomocy.

Ile kosztuje opieka nad osobą starszą?

Trudno jednoznacznie określić koszt opieki nad osobą starszą, gdyż wszystko zależy od tego, na czym ta opieka miałaby polegać, czy będzie to opieka pielęgnacyjna, sprzątanie, zakupy, dotrzymywanie towarzystwa. Dlatego prosimy o skontaktowanie się z nami. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, zgodnie ze zleceniem i oczekiwaniami klienta. Zawsze przed rozpoczęciem współpracy, klient zna koszt usługi, na którą się zdecydował.

Czy można zamówić sprzątanie mieszkania u seniora raz w tygodniu?

Oczywiście. Wśród naszych usług znajduje się sprzątanie.. Częstotliwość wykonywania tej usługi jest dostosowana do wymagań klienta, podobnie jak zakres usługi (np. mycie okien, pranie, prasowanie). Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie.

Czy mogę wypożyczyć u Państwa materac przeciwodleżynowy lub łóżko rehabilitacyjne??

Nasza firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i wypożyczaniem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W asortymencie mamy przede wszystkim wózki, łóżka, windy i materace, więc oczywiście można u nas wypożyczyć materac przeciwodleżynowy.

Przebywam za granicą, chciałbym, by raz w tygodniu zrobiono moim starszym rodzicom większe zakupy według wcześniej przygotowanej listy. Czy jest to możliwe?

Jak najbardziej. Zakupy mogą być dla osób starszych zbyt ciężkim obowiązkiem, wiążą się często z dojazdem do marketu, noszeniem ciężkich artykułów, dlatego oferujemy taką usługę, by wspomóc seniorów. Częstotliwość zależy całkowicie od klienta, może to być raz w tygodniu lub częściej. Nasz pracownik dokłada wszelkich starań, by kupić wszystkie artykuły z listy i dokumentuje to paragonem ze sklepu.

Czy Państwa pracownik może przyjeżdżać raz dziennie, by podać mojej mamie leki ?

Przyjmowanie leków musi być regularne, doskonale to rozumiemy, dlatego nasi pracownicy pojawiają się w wyznaczonych godzinach, by podać lek. Nasza kadra składa się tylko z osób wykwalifikowanych do opieki nad seniorami, chorymi i niepełnosprawnymi,

Czy mogę zamówić opiekę nad starszą osoba na kilka godzin dziennie?

Proponowana przez nas pomoc dostosowywana jest do potrzeb klienta i stanu zdrowia pacjenta. Zawsze naszym celem jest troska o osobę, która wymaga opieki, ale także dbałość o to, by spełniać oczekiwania tych, którzy tę opiekę zlecają. Jeśli potrzebują Państwo naszej pomocy na kilka godzin dziennie, oczywiście ją zapewnimy. Godziny naszej pracy mogą być stałe każdego dnia lub zmienne w zależności od ustaleń.

Mój tato mieszka pod Poznaniem, dwa razy dziennie przyjmuje leki. Chciałbym, by ktoś tego dopilnował. Czy mogę zamówić taką usługę

Doskonale wiemy, jak wielkie znaczenie dla zdrowia, a czasem i życia, ma regularne przyjmowanie leków. Rozumiemy także, że wielu starszych, schorowanych ludzi ma problemy z pamięcią i dlatego należy dopilnować, by przyjmowali medykamenty każdego dnia i o określonej godzinie. Nasze usługi obejmują okolice Poznania i Gniezna. Gwarantujemy, że nasi pracownicy zawsze pojawią się w wyznaczonym czasie, by podać leki.

Chcemy z rodziną wyjechać na tygodniowy urlop. Czy na ten czas możemy zlecić Państwu opiekę nad leżącą po wylewie babcią?

Każdy z nas potrzebuje odpocząć, szczególnie gdy przez cały czas opiekuje się chorym domownikiem. Zapewniamy całodobową opiekę nad osobą chorą, obejmującą zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne, podawanie leków i posiłków, a także zakupy, sprzątanie, pranie i wszystkie inne niezbędne czynności, jakie zapewnią bezpieczeństwo i komfort podopiecznemu, a rodzinie dadzą poczucie, że powierzyli swego bliskiego specjalistom, którzy zapewnią mu fachową pomoc.

All Rights Reserved. Copyright Pomagamy Sp. Z o.o. ©2011-2019

Projekt i wykonanie: Webpack.pl