...najważniejsze jest

Twoje zadowolenie...

...zapewniamy opiekę

Twoim najbliższym...

previous arrow
next arrow
Slider

Najczęstsze pytania

Prosimy kliknąć na tytuł a rozwinie się odpowiedź:

Czy mogę zamówić usługę spaceru z osobą starszą? Mieszkam przy Malcie i chciałbym, by tato trzy razy w tygodniu mógł udać się na przechadzkę, a sam nie mam na to czasu.

Oczywiście, nasze usługi obejmują także spacery z osobami starszymi. Nasz pracownik pojawia się w wyznaczone dni i o określonej godzinie, pomaga się ubrać i wyjść na zewnątrz, towarzyszy przez cały spacer i odprowadza podopiecznego do domu. Spacer w towarzystwie jest nie tylko formą rekreacji, ale także rozrywką, dzięki której osoby starsze moją możliwość porozmawiać z opiekunem.

Mój dziadek stracił wzrok, a dawniej dużo czasu spędzał na lekturze. Czy mogę zlecić, by co drugi dzień przychodziła do niego osoba, która mu poczyta?

Wielu ludzi nie wyobraża sobie, że kiedyś nie będą mogli spędzić czasu na zwyczajnym czytaniu. Niestety niekiedy tak się dzieje, dlatego rozumiejąc, jak ważne jest dla niektórych zatopienie się w lekturze, a sami nie mogą już czytać, oferujemy usługę, która tego właśnie dotyczy. Pracownik naszej firmy w wyznaczonym czasie będzie czytał seniorowi wskazany przez niego lub wybrany przez klienta tekst, wiedząc, że czasem wspólna chwila z książką znaczy tyle, co lek na lepsze samopoczucie.

Czy wśród Państwa pracowników są rehabilitanci? Otrzymałam od lekarza zestaw ćwiczeń dla taty po wylewie, ale sama nie jestem w stanie ich wykonywać regularnie.

Wiemy, jak trudno jest łączyć pracę zawodową z opieką nad osobą chorą, dlatego czas naszych usług jest elastyczny i dostosowujemy go do Państwa potrzeb. Pracownicy naszej firmy dołożą wszelkich starań, by osoba chora otrzymała właściwą pomoc także w nocy, podadzą leki, pomogą wstać do toalety, będą czuwały nad spokojnym snem

Potrzebuję pomocy przy opiece nad starszą osobą z Alzheimerem.

Choroba Alzheimera jest niezwykle trudna zarówno dla tego, kto na nią cierpi, jak i dla opiekuna. Pracujący dla nas specjaliści znają jej objawy i sposoby radzenia sobie z nimi, rozumieją, jakiej opieki wymaga pacjent, który ma kłopoty z pamięcią, zaburzenia funkcji poznawczych, zmiany nastroju, kłopoty z mową. Oferujemy więc opiekę, ale także zajęcia edukacyjne, gry, pomagające utrzymać sprawność umysłu oraz wsparcie i zrozumienie.

Chciałabym ustalić warunki opieki, jak mogę się z Państwem skontaktować?

Aby ustalić warunki opieki warto do nas zadzwonić pod jeden z dwóch numerów telefonu:510-588-709. Mogą się Państwo skontaktować z nami także przez formularze zamieszczone na naszej stronie internetowej. Wszelkie dane kontaktowe umieszczone są w zakładce “Kontakt”.

Mam dziadka poruszającego się wózkiem inwalidzkim. Czy znajdę u Państwa kogoś, kto spędzi z nim kilka godzin (3-4) dziennie, wyjedzie wózkiem na taras, przyniesie świeżą prasę, dotrzyma towarzystwa.

Troska o zdrowie, to również troska o dobre samopoczucie, zatem także człowiek poruszający się na wózku inwalidzkim powinien mieć zapewnioną pewną ilość rozrywki. Nasz pracownik sprawi, że przez kilka godzin dziennie, w zależności od ustaleń, senior będzie miał zapewnione miłe towarzystwo, będzie mógł porozmawiać o bieżących wydarzeniach, wyjdzie na świeże powietrze. Dzięki temu zapomni choć na chwilę o swoich problemach i dolegliwościach, a dobry humor będzie wpływał pozytywnie na jego zdrowie.

Czy mogłabym zamówić osobę, która będzie przyjeżdżała do mojej chorej mamy w porze obiadowej, by podać jej posiłek? Obiad byłby przygotowany, ale ja pracuję na drugą zmianę i nie ma mnie w domu, gdy należy go podać.

Kiedy opiekujemy się osobą chorą, czasem mimo najlepszych chęci i niezwykłych starań nie możemy połączyć obowiązków z pracą zawodową, wówczas warto skorzystać z pomocy, jaką oferujemy. Oczywiście, nasz pracownik może przyjechać do Pani mamy o wyznaczonej porze, by podać jej posiłek. Warto podkreślić, że oprócz wymiaru praktycznego, takie spotkanie ma zawsze dodatkowo znaczenie towarzyskie, dzięki spotkaniu z opiekunem, krótkiej rozmowie, czas do Pani powrotu z pracy minie mamie szybciej.

Czy mogę Państwu zlecić całodobową opiekę nad starszą, unieruchomioną osobą?

Nasza oferta obejmuje opiekę całodobową, jej zakres ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb osoby wymagającej pomocy. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne, ćwiczenia, podawanie posiłków i leków, robienie zastrzyków, towarzystwo, czytanie czy inne zadania, które mogą przyczynić się do poprawy jakości życia osobie starszej i schorowanej. Przy całodobowej opiece specjaliści pełniący dyżury przy pacjencie będą się zmieniać zgodnie z ustaleniami. Gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, dlatego oferowana opieka całodobowa jest na najwyższym poziomie. Zapewniając bezpieczeństwo i troskę seniorowi, dajemy także komfort i spokój zlecającemu opiekę, gdyż wie on, iż powierzył osobę starszą odpowiedzialnym i przygotowanym specjalistą. Oferujemy Państwu dodatkowo powiadamianie telefoniczne lub e-mail o przebiegu opieki.

All Rights Reserved. Copyright Pomagamy Sp. Z o.o. ©2011-2019

Projekt i wykonanie: Webpack.pl